Kohv koju

Nüüd on lihtne luua kohviga seotud meistriteoseid.

Kas teate, kuidas valmistada täiuslikku espressot?

Kas teate, kuidas valmistada täiuslikku espressot? Itaallased kasutavad 4M-i reeglit. Täiusliku espresso valmistamiseks on vaja võtta arvesse nelja asja: MiSCELA – täiuslik segu, MACINATURA – täiuslik jahvatatud kohv, MACCHINA PER CAFFEE ESPRESSO – professionaalne espressomasin ning lõpuks MANO – barista käed, teadmised ja kutseoskused.

Arvestage, et need kõik on Teil juba olemas. Teie mugavusele mõeldes oleme valmistanud Carissimi Caffe kohvikapslid ja kofeiinivabad kohvikapslid. Samuti on saadaval ka ORZO ja GINSENG kohvikapslid.

Nüüd võrratut kohvi teha kohe kodus.

Tänu kaasaegsetele kohvitehnoloogiatele säilib hermeetiliselt suletud kapslis suurepäraselt sobitatud espresso-segude värskus, maitse ja aroom. Spetsiaalne, lihtsalt kasutatav kapselkohvimasin aitab Teil kiiresti õppida, kuidas teha head kohvi ilma probleemideta. Vaid ühe nupuvajutusega saate mõne sekundiga tassi täiuslikku Itaalia espressot.

Üllatage ennast ja oma lähedasi ainulaadsete jookidega iga päev. Te tunnete ennast kodus nagu tõeline espresso valmistamise meister. Nüüd ei pea Te selleks et juua tõelist kohvi, sõitma Itaaliasse, täiuslikust espressost eraldab teid vaid mõni sekund ja üks nupuvajutus.